Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi servisi departmanına gelen her bulaşık makinesinin bakım, onarım ve tamiri için servis kaydı oluşturuyoruz. Bulaşık makinesi arızalarıyla ilgili alanında deneyimli teknik servis ekibimiz en kısa zamanda servis işlemlerini yapmaktadır.

Bulaşık makinenizle ilgili servis kaydı oluşturduğunuzda bulaşık makinenizi evinizden alıyoruz onarımını tamamladıktan sonra tekrar sizlere teslim ediyoruz. Serviste değişimi yapılan yedek parçalar bir sene garantilidir. Amacımız sizlere en iyi servis hizmetini en iyi şartlarda sunmaktır. Bosch Servisi olarak 18 yıllık servis tecrübesine sahibiz. Firmamız, uzun yıllar servis deneyimi ile beyaz eşya sektöründe güvenilir bir servis olmayı başarmış olup kurumsal ve bireysel kullanıcılara hizmet vermektedir.

Servisimizde kaliteli onarım için, uygunluklarının tespiti amacı ile özel kalite ve hassasiyet kontrollerinden geçirilmiş, özellikle cihazınız için geliştirilen parçaları ve aksesuarlar kullanılmaktadır.

Bulaşık makinesi servisi için müşteri temsilcimizi arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz. Bosch Servisi olarak her zaman bir telefon kadar yakınız. Telefon numaramız 0212 540 4145. "Sizlere bir telefon kadar yakın olan servistesiniz." Her zaman bekleriz.